Serce w Równowadze – Joga i Oddech
Sat, 29 Mar
|Warszawa
Wyjątkowy warsztat, który pomoże Ci zharmonizować energię czakry serca, czyli Anahaty. Kilkugodzinna podróż przez praktykę jogi i oddechu.


Time & Location
29 Mar 2025, 11:00 – 14:00
Warszawa, furtka z prawej strony, Alojzego Felińskiego 24, 01-569 Warszawa, Poland
About The Event
Serce w Równowadze
Zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat, który pomoże Ci zharmonizować energię czakry serca, czyli Anahaty. Kilkugodzinną podróż przez praktykę jogi i oddechu, skierujemy na otwieranie serca, uwalnianie blokad emocjonalnych i wzmacnianie wrażliwości.
Anahata, czakra serca, to centrum naszych emocji, miłości i współodczuwania. W tej przestrzeni znajduje się nasza zdolność do wyrażania miłości – zarówno wobec siebie, jak i innych. Kiedy jest w równowadze, czujemy wdzięczność, jesteśmy otwarci na dawanie i otrzymywanie miłości, pełni ciepła i łagodności. Jednak jej blokady, takie jak lęk przed odrzuceniem czy zazdrość, mogą prowadzić do trudności w relacjach i wewnętrznego niepokoju.
Program warsztatu:
• Praktyka jogi – Vinyasa flow ze szczególną uwagą na asany, które pomagają uwolnić napięcia w obrębie klatki piersiowej, ramion i pleców, umożliwiając swobodne przepływanie energii przez serce. Zajmiemy się także pracą nad poprawą postawy ciała, aby otworzyć przestrzeń w okolicach klatki piersiowej.
• Praca z oddechem – Podczas sesji oddechowej będziemy stopniowo…
Tickets
Serce w Równowadze
PLN 290.00+PLN 7.25 ticket service fee
Total
PLN 0.00