top of page

Sat, 06 Jun

|

Zagroda Ojrzanów

Re:Charge - Ojrzanów

Re-Charge Wyjątkowy dzień poświęcony ładowaniu naszych wewnętrznych baterii, rozwojowi ducha i ciała. Całodzienny warsztat gdzie połączymy ćwiczenia oddechowe, jogę, ekspozycje na zimno oraz saunę.

Registration is Closed
See other events
Re:Charge - Ojrzanów
Re:Charge - Ojrzanów

Time & Location

06 Jun 2020, 11:00 – 19:00

Zagroda Ojrzanów, Nowiny 2, 96-321 Ojrzanów, Poland

About The Event

Re:Charge

Wyjątkowy dzień poświęcony ładowaniu naszych wewnętrznych baterii, rozwojowi ducha i ciała. Całodzienny warsztat gdzie połączymy ćwiczenia oddechowe, jogę, ekspozycje na zimno oraz saunę. 

Nauczycie się jak stosować techniki oddechowe oraz ekspozycję na zimno w codziennym życiu. Przejdziemy przez trzy podstawowe filary metody (oddychanie, aspekt mentalny, stopniowa adaptacja zimna). Warsztat jest dla każdego, kto dopiero zaczyna i chce nauczyć się podstaw metody.

Potencjalne korzyści:

– poprawa systemu odpornościowego

– większa tolerancja niskich temperatur

– redukcja stresu

– poprawa koncentracji

– lepsza praca systemu krwionośnego

– lepszy sen

– poprawa wydolności fizycznej

– lepsze funkcjonowanie systemu hormonalnego

W ciągu dwa poświęcimy również czas na jogę. Będzie to 45 minutowa sesja dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Pod koniec dnia będzie również możliwość skorzystania z sauny. Jest to dodatkowa okazja aby poćwiczyć swój układ krwionośny i rozluźnić mięśnie. 

Program:

11.00 - 11.30 Rejestracja / Wstęp

11.30 - 12.00 Poranny rozruch

12.00 - 13.30 Ćwiczenia oddechowe

13.30 - 14.30 Lekki lunch

14.30 - 15.00 Teoria/Wykład

15.00 - 16.00 Yoga Flow 

16.00 - 17.15 Kąpiel w Lodzie

17.15 - 18.15 Sauna

18.15 - 19.00 Lekka kolacja

Język: Polski

Lokalizacja: 

Zagroda Ojrzanów 

Galowizna 2, 96-321 Ojrzanów, Poland

https://g.page/zagroda-ojrzanow?share

To niezwykłe miejsce, położone około 30 kilometrów od Warszawy, w samym sercu Ziemi Chełmońskiego.

Tu możesz odpocząć, oderwać się od gwaru ulic, odzyskać energię i chęć do życia. Gospodarstwo jest pięknie zlokalizowane pośród Młochowskich lasów nad kilkoma stawami hodowlanymi. Dookoła cisza i spokój.

Prowadzący - Marcin Petrus

Trener technik oddychania, Breathworker, Certyfikowany instruktor Oxygen Advantage oraz Metody Wima Hofa. Szkolony przez Patrick’a McKeown’a oraz Wima Hofa. Praktyk Pranayamy oraz Oddechu Transformacyjnego. Regularnie prowadzi warsztaty w Wilekiej Brytanii, Szwajcarii, Francji oraz w Polsce. Pracuje ze sportowcami (CrossFit, UFC, wioślarstwo). Na stałe mieszka w Londynie.

Niezbędne:

Wygodne ubranie (sportowe lub do jogi), strój kąpielowy, ręcznik, klapki, ciepłe ubranie (po kapieli lodowej), mata do jogi, koc do przykrycia podczas oddychania.

Przygotowanie:

Aby przygotować się do warsztatu powinieneś stopniowo oswoić się z zimnem. Zacznij od zimnego prysznica (30-60s) na koniec kąpieli. Polewaj stopy i nogi, potem brzuch, ręce, ramiona, szyję i plecy. Jezeli będziesz czuć się z tym komfortowo możesz zmniejszyć temperaturę wody lub wydłużyć czas zimnej kapieli. Podczas zetknięcia z zimną wodą może wystąpic niewielki szok, drgania i hiperwentylacja. Postaraj sie w tym momencie uspokoic oddech I zrelaksować. Jeżeli będziesz czuć się dobrze możesz brać zimne prysznice codziennie. Przez pierwszy miesiąc lepiej nie zanużać głowy pod zimną wodą.

Jeżeli już morsujesz to nie ma potrzeby dodatkowe adaptacji zimnem.

Jedzenie:

Podczas warsztatu będziemy podawać dwa lekkie posiłki oraz drobne przekąski w ciągu dnia. Jeżeli czujesz że normalnie potrzebujesz więcej kalorii możesz zabrać ze sobą własne przekąski lub jedzenie.

Tickets

  • Re-Charge

    Całodzienny warsztat

    PLN 550.00
    +PLN 13.75 service fee
    Sale ended

Total

PLN 0.00

Share This Event

bottom of page